Bota Shqiptare

“Zona e kuqe” e Anxhela Martinit!

Modelja seksi Anxhela Martini nuk nguron të publikojë në rrjete sociale foto dhe video ku shfaqet më provokuese se kurrë. Edhe këtë herë ajo ka publikuar në Instagram një foto ku duket më në formë se asnjëherë. E rrethuar dhe nga dritat e kuqe, Anxhela ka treguar edhe njëherë sesa seksi dhe në formë është gjithnjë. The post “Zona e kuqe” e Anxhela Martinit! appeared first on ABC24.AL.

Read More »

“Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar

“Konga e çajit” është projekti më i ri i Kastro Zizos në bashkëpunim me Tsunamin, i cili u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar. Dy këngëtarët ishin të ftuar sot në emisionin “Fun Day”, ku folën rreth këngës së re e shumë gjëra të tjera interesante. Gjatë intervistës në lojën “PO apo JO”, gazetarja Fatma pyet çunat nëse kanë patur flirte me vajzat VIP shqiptare. Kastro Zizo nuk hezitoi të tregonte se flirtet kishin shkuar më tej. “Po mi, kam patur plotë. Jo flirt por ka dhe nga këto që thonë: “Hajde zemra, po të pres në shtëpi!”, u shpreh Kastro. The post “Hajde zemra, po të pres në shtëpi”, Kastro Zizo tregon flirtet me vajzat e showbiz-it shqiptar appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen

Këngëtarja e njohur Big Mama kësaj radhe ka befasuar me pamjen e saj. Ajo u përfol gjatë pas zvogëlimit të lukthit por që tani po gëzon një fizik të mrekullueshëm. Me këtë ndryshim drastik, ajo nuk ndalet së publikuari video e imazhe të llojllojshme në rrjete sociale, e që vërehet se edhe pamja e artistes është tejet e ndryshme. Duke qenë se ka humbur peshë, Mama ka fituar një pamje të re ku në këto imazhet që ju sjellim në vazhdim ‘zhgënjen’ edhe fansat. Sido që të jetë, ajo po ecën mjaft mirë me muzikë dhe në rolin e prezantueses. The post Duket në top formë, por Big Mama kësaj radhe ‘zhgënjen’ me pamjen appeared first on ABC24.AL.

Read More »

U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës

Marina Fara sot është kryefjala e lajmeve në mediat rozë, pasi u përhap lajmi i bukur se është në pritje të ëmbël. Ajo është një prej femrave më të komentuara të showbiz-it shqiptar, si dhe numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetin social “Instagram”, ku është mjaft aktive. Ajo tërhoqi gjithashtu vëmendjen me fotot dhe dedikimet që i bëri të dashurit, duke treguar se sa e lumtur ishte pranë tij. Por gjatë kësaj kohe Marina zgjodhi të mos e bënte publike fytyrën e tij. Burime të afërta të bukuroshes kanë zbuluar për ‘Joq’ të dashurin e saj dhe lajmin se Marina është tremuajshe shtatzënë. Babai i fëmijës është një djalë nga Laçi dhe më poshtë mund të shihni foto të çiftit së bashku. The post U mundua ta mbante të fshehur, zbulohet babai i fëmijës së Marina Farës appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Harry dhe Meghan; ku e kaloi çifti “dy javëshin” e mjaltit

Me sytë e të gjithë botës të drejtuar nga ata, princ Harry dhe Meghan, Dukeshe e Sussex, arritën të përvidheshin për një gjysmë muaji mjalti. Dy javë qëndruan të porsamartuarit larg Londrës, për t`u kthyer vetëm pak ditë përpara kremtimeve të Trooping the Colour Cel ebrations. Hera e fundit që çifti u pa në publik ishte më 22 maj. Po ku kanë zgjedhur ta kalonin këtë kohë të vyer me njëri-tjetrin? Pyetja që qarkullon prej ditësh në mediat rozë, si përgjigje, merr vetem hamendësime. “TMZ” këmbëngul se kanë qenë në Kanada, e si për ta bërë më të besueshëm variantin e saj, ofron disa detaje: Harry dhe Meghan sipas site-t të njohur për info-t e goditura, janë rehatuar në një kabinë luksoze të resortës ‘Fairmont Jasper Park Lodge’ në Alberta, një vend i preferuar nga mbreti George I Pestë dhe Mbretëresha mëmë, si dhe vetë Elisabeta e Princi Filip. Logjika deri diku qëndron. Kanadanë, ku për disa vite me radhë u xhirua seriali Suits, Markle e ka si shtëpi të dytë. Problemi kryesor është se..

Read More »

Ja sa kushtoi unaza e fejesës e Ariana Grande!

Ariana Grande na surprizoi të gjithëve me fejesën e saj që duket sikur doli nga hiçi, por arriti të na linte pa fjalë kur pamë unazën e saj mahnitëse. Pete Davidson duket se e ka pasur me shumë merak unazën për të fejuarën e tij dhe ka zgjedhur që të bëj një unazë me porosi. Një diamant, në formën e pikës së lotit shkëlqen mrekullisht në dorën e yllit të popit dhe kur morëm vesh çmimin ngelëm me gojë hapur! Plot 93000 $ ka shpenzuar Pete për të dashurën e tij të zemrës, për të cilën mesa duket nuk kursen aspak. Sipas “TMZ News” për unazën e yllit të popit janë dashur plot dy javë dhe unaza mban firmën e argjendarit nga Nju Jork, Greg Yuna i njohur ndryshe Mr. Flawless. Përsa i përket çiftit të sapo fejuar, ata kanë nisur festimet në Disneyland të hënën! The post Ja sa kushtoi unaza e fejesës e Ariana Grande! appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit

Pushimet luksoze tashmë kanë filluar për të gjithë yjet shqiptare. Duke qenë se tani fillon sezona e verës dhe artistët shqiptarë kanë mbrëmje dhe koncerte të shumta, disa prej tyre kanë filluar të bëjnë pushimet më herët. Së fundmi është Andrra Destani, e cila ka publikuar pamje nga vendi ku gjendet së bashku me bashkëshortin, Sinan Hoxhën. Siç shihet edhe këta janë duke kaluar momente tejet të lumtura ku pranë tyre padyshim se është edhe djali, Ansi. Sinani është goxha aktiv në mbrëmje muzikore, madje lirshëm mund të thuhet se është i pranishëm edhe në ahengje familjare. The post Pamje nga pushimet e Andrra Destanit dhe Sinanit appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Martesë e tretë? Flet Kastro Zizo

Pak ditë më parë në median online shqiptare u përfol se tashmë Kastro Zizo është fejuar sërish. Të gjitha këto shkrime u bazuan te postimi që këngëtari publikoi në rrjete sociale ku shihej krah teksa ishte I ulur në gjunjë dhe duke i propozuar, por askush nuk dinte detajet. I ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani, Kastro tregoi të vërtetën rreth këtyre thashethemeve lart e poshtë. Ai tregoi se edhe vajza është e njohur për publikun dhe në vitin 2016 ka rrëmbyer titullin “Miss Shqipëria”,Kristiana Skura. Por teksa zbuloi se nuk ishte e vërtetë, Zizo tregoi se nuk bëhej pasi ajo ishte shqiptare që jetonte në Greqi, ndërsa ai e donte “puro” greke dhe ai në të ardhmen do të ketë disa fëmijë nga shtete të ndryshme brenda ballkanit, e thënë kjo me shaka nga ai vetë, pasi gjithmonë di si të jetë ai djali “funny” dhe ‘cool’. The post Martesë e tretë? Flet Kastro Zizo appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Arrestohet Farrah Abraham

Farrah Abraham u arrestua të martën në hotelin Beverly Hills nën dyshimin se u rrah me një punonjës. 27-vjeçarja thuhet se u kap me punonjësin në mbrëmje të cilin e goditi. Policia u thirr në vendngjarje dhe sipas mediave të huaja, besohet se artistja ishte nën ndikimin e alkoolit. Asnjë deklaratë zyrtare nuk është bërë akoma. The post Arrestohet Farrah Abraham appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Nuk ka më dyshime Eni dhe Genci janë bashkë!

Ndonëse ata nuk e kanë pranuar ende të gjitha shenjat tregojnë se këngëtarja Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj janë të lidhur. Madje këtë herë ata i kanë dhënë vetë indiciet duke publikuar në profilet përkatëse foto nga i njëjti vend ku kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë relaksi. Ata kanë realizuar sëbashku edhe një sërë bashkëpunimesh muzikore. The post Nuk ka më dyshime Eni dhe Genci janë bashkë! appeared first on ABC24.AL.

Read More »