Auto Draft

Aksident i rëndë në Greqi, shoferi i autobusit Tiranë-Kalamata merr para shtylla e pemë

Auto Draft
Auto Draft
Një aksident ka ndodhur në Greqi, ku një autobus i linjës Tiranë -Kalamata ka humbur kontrollin duke u përplasur me trafikndarësen.
Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në orën 9:30, ku autobusi ka devijuar nga rruga duke marrë para shtyllat e ndriçimit, pemët dhe më pas është ndalur duke u përplasur me trafikndarësen, pak para urës OAED
Cliko per te pare VIDEON ne reklame…