E pabesueshme! Uragani "Irma" largon detin në brigjet e Karaibeve (Foto)

E pabesueshme! Uragani “Irma” largon detin në brigjet e Karaibeve (Foto)

E pabesueshme! Uragani

Pamje të pabesueshme janë shpërndarë së fundmi në rrjetet sociale, të një fenomeni të rrallë.
Në fotot e publikuara vihet re se si deti, në brigjet Bahamas është larguar dhe në sipërfaqe ka vetëm rërë.
Një femomen i tillë parashikon uragane të tjera, raporton prestigjozja The Sun.