Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)

Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)

Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)
Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)

Pasi mediat në Serbi kishin publikuar fotografinë e Arkanit ku ishte fotografuar te varri i vet, Ceca – ish bashkëshortja e tij, ka thënë për mediat serbe se është tronditur kur ka parë fotografinë

Svetlana Raznatovic – Ceca, për lajmin se burri i saj Zeljko Raznatovic – Arkan është gjallë, ka thënë se është tronditur e gjithë familja kur e pa një lajm të tillë, shkruan SrbijaDanas, transmeton Gazeta Express.

“Unë me të vërtetë nuk di çfarë të them, ky lajm ka tronditur gjithë familjen e tij, timen dhe fëmijët tanë. Gjërat e tilla duhet të ndalen. Mediat kanë kaluar kufijtë”, ka thënë Ceca.
Ajo tha se djali i tyre, Mihajlo Raznatovic, mori kërcënime në rrjetin social Facebook pas publikimit të këtij lajmi, për të cilat kërcënime thotë se i ka raportuar në polici./GazetaExpress/

Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)
Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)