Auto Draft

Modelja e kap për faqe Sinanin, ja si reagon Andrra?! (Foto)

Auto Draft

Nertila Kapaj është një modele e njohur shqiptare. Bukuroshja ishte gjithashtu mysafire në dasmën e këngëtarit Sinan Hoxhës.

Nga një foto të cilën ajo ka publikuar duket që këngëtarin e ka një mik shumë të afërt. Kjo për faktin që Nertila është parë teksa e kap për faqeje Sinanin.

Derisa një gjë e tillë nuk duket ta ketë penguar aspak Andrrën pasi që ajo është parë e buzëqeshur dhe tejet e lumtur