Ngjarje e rrallë në Prishtinë, gruaja e bën për spital burrin

Ngjarje e rrallë në Prishtinë, gruaja e bën për spital burrin

Ngjarje e rrallë në Prishtinë, gruaja e bën për spital burrin

Policia e Kosovës ka njoftuar se nëPrishtinë më 03.09.2017, rreth orës 18:05 është arrestuar e dyshuara femër, pasi që e njëjta e ka sulmuar fizikisht dhe ka ushtruar dhunë ndaj viktimës mashkull (bashkëshortit të saj).
“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin e PK-së.
Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje
Kliko me posht per te pare videon e plote…