TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona

TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona

TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona
TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona
TRAGJEDI: Aksidentalisht rrotullohet autobusi, vdesin 17 persona
Të paktën 17 persona kanë vdekur dhe 31 të tjerë janë lënduar pasi autobusi me të cilin po udhëtonin doli nga rruga dhe u rrotullua në një rajon malor në jug të Meksikës,njoftojnë autoritetet.
Aksidenti ndodhi afër qytetin Motozintla,kur autobusi që po bartte njerëz nga një rit fetar për në shtëpi në bregdetin e Paqësorit doli nga rruga dhe u rrotullua në një vend të pjerrët,njoftojnë shërbimet emergjente në shtetin Chiapas,transmeton Express.
Per me shume klikoni ne reklam per me shume shiko videon me poshte..