Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu
Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu
Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu[/caption]

Këngëtarja Enca Haxhia ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit.

E duke qenë se jemi mësuar ta shohim tek ekspozon në një masë të madhe pjesët e trupit ajo edhe na ka befasuar, shkruan lajmi.net

Enca në një foto të publikuar në Instagram duket e thjeshtë dhe sportive me një marijuana në të e çuditërisht na ka befasuar me mbulimin e gjoksit.

Kujtojmë se kjo është edhe arsyeja se përse ajo rrëmben vëmendjen maksimale përveç talentit në muzikë.