Bëhen llogaritë dhe del shuma “e frikshme”, sa mijëra euro ka kushtuar dasma e Besit dhe Xhensilës

Bëhen llogaritë dhe del shuma “e frikshme”, sa mijëra euro ka kushtuar dasma e Besit dhe Xhensilës

Bëhen llogaritë dhe del shuma “e frikshme”, sa mijëra euro ka kushtuar dasma e Besit dhe Xhensilës

Ashtu siç edhe mund të keni parë në çdo rrjet social të mundshëm apo keni lexuar nëpër media online, dasma kaq e përfolur e këngëtares së mirënjohur Xhensila Myrtezaj me aktorin e humorit Bes Kallaku ka bërë bujë.
Që dasmat e personazheve të njohura tërheqin gjithmonë vëmendje është pak por e sigurt, ama ceremonia e Besit dhe Xhensilës i ka kaluar çdo pritshmëri.
Duke nisur që nga çifti, i cili ashtu i thjeshtë ka fituar simpatinë e një numri jo të vogël ndjekësish, e duke përfunduar te të ftuarit, atmosfera, këngëtarët, surprizat, fotot videot etj.?
shiko videon me poshte: Video