Çift shembull – Haxhiu dhe Heidi bashkë në darkë, bashkë në stërvitje (Foto)

Çift shembull – Haxhiu dhe Heidi bashkë në darkë, bashkë në stërvitje (Foto)

Çift shembull – Haxhiu dhe Heidi bashkë në darkë, bashkë në stërvitje (Foto)
Çift shembull – Haxhiu dhe Heidi bashkë në darkë, bashkë në stërvitje (Foto)

Momentalisht në skenën shqiptare një nga çiftet shembull jetojnë në diasporë. Bëhet fjalë për Haxhi Krasniqin dhe Heidi Lushtakun.

Dyshja ka kohë që janë në një lidhje dhe ata po shijojnë maksimalisht momentet në krah të njëri-tjetrit.

Ish-konkurrentja në Dancing with the Stars shfaqet gjithmonë në krah të boksierit, jo vetëm në drekat e darkat e tyre.

Megjithatë, ata janë bashkë edhe në stërvitjet e boksierit, të cilat shikohen nga afër prej Heidit. Sigurisht se kjo e fundit shërben si motivim i madh për të dashurin e saj.

Haxhi Krasniqi pritet të kthehet sërish në ring në tentim për të pushtuar majen e boksit botëror, pas humbjes nga Arthur Abraham kohë më parë.

“Gjithmonë pas tij”, ka shkruar Heidi në postimin e saj në rrjetin social Instagram. Ky koment u shoqërua nga një tjetër koment i Robinit me një “zemër”.

Nuk dihet nëse Heidi dhe Haxhi Krasniqi kanë në plan që të martohen në të ardhmen e afërt – e sigurt është, ata janë mjaft të lumtur për momentin.