E kritikuan për peshën e tepërt, Blerona shfaqet seksi nga palestra

Ajo gjithmonë është kritikuar për peshën e saj të tepërt.

Bëhet fjalë për moderatoren e njohur Blerona Zeqiri e cila gjithmonë është në qendër të vëmendjes së publikut dhe medieve rozë, transmeton Gazeta Express.

Blerona njihet për format e saj bombastike. Por ajo ka vendosur që format e saj ti bëjë perfekte.

E për këtë ajo është shumë e përkushtuar në palestër, ku edhe po shfaqet tejet seksi.

E për linjat e saj, Blerona po merr komente të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram./Gazeta Express/