Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm

Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm

Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm
Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm

Emri i saj ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Bëhet fjalë për modelen Majlinda Zeka e cila u bë e njohur që nga lidhja e saj me reperin e njohur Majk, transmeton Gazeta Express.

Bukuroshja me linjat seksi para disa muajve është bërë nënë për herë të parë.

Ajo u bë nënë e një djali të ëmbël të cilin e pagëzoi me emrin Roan.

Tani ajo po shijon çdo moment me djalin e saj.

Por, nëna gjithmonë ka një vend të veçantë në zemrën tonë.

Duket se Majlinda është shumë e lidhur me nënën e saj.

Ajo përmes një fotografie që ka postuar në llogarinë e saj në Instastory shihet se në dorë mban një byzylyk ku në të shkruan “Nënë”, ku ka lënë edhe një emoji zemër.

Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm
Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm
Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm
Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm
Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm
Majlinda mban këtë byzylyk që ka emrin e një personi shumë të rëndësishëm

 

© ZËRI.INFO