Mbesa e ish-Presidentit Nishani lakuriq në natyrë, i hipën…(FOTO)

Mbesa e ish-Presidentit Nishani lakuriq në natyrë, i hipën…(FOTO)

Mbesa e ish-Presidentit Nishani lakuriq në natyrë, i hipën…(FOTO)
Mbesa e ish-Presidentit Nishani lakuriq në natyrë, i hipën…(FOTO)

Mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, Beniada Nishani nuk ndalet së publikuari foto nudo në rrjete sociale.

Më të fundit që ajo i ka publikuar në Instastories e tregojnë Beniadën topless dhe më sensuale se kurrë./Gazeta Express/

Mbesa e ish-Presidentit Nishani lakuriq në natyrë, i hipën…(FOTO)
Mbesa e ish-Presidentit Nishani lakuriq në natyrë, i hipën…(FOTO)
 
Mbesa e ish-Presidentit Nishani lakuriq në natyrë, i hipën…(FOTO)
Mbesa e ish-Presidentit Nishani lakuriq në natyrë, i hipën…(FOTO)