Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee
Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

Nora dhe Roberti sonte janë prezent në një dasmë.

E duke qenë se janë prindër të një vajze, e cila është Renee, padyshim që çifti më i njohur i shoubizit shqiptar është dashur që vajzën ta lënë nën përkujdesën e dikujt, shkruan lajmi.net

Për gjithë ata që janë kurioz, për Renee po kujdeset daja i saj Bledi Istrefi.

Bledi në Instastory ka hedhur një fotografi teksa shihet se po mbante Reneenë në duar.

Kështu, Nora dhe Roberti mund ta shijojnë çdo moment të ahengut.

Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee
Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee
Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee
Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

© ZËRI.INFO