Auto Draft

Opaa:Fansi i fut duart Encës, ja çfarë i bën në koncert live! (VIDEO)

Auto Draft

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të komentuara të showbizit shqiptar.
Në një video që kohëve të fundit, e ka publikuar vet ajo në profilin e saj në rrjetin shoqëror “Instagram”, shihet teksa një fans i saj, i ngjitur në skenën ku ajo performon, i fut duart por jo vetëm kaq. Per më shumë, ndiqni videon:…per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte!