Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja
Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Më 15 tetor, Labinot Gashi dhe e dashura e tij Qëndresa Bajrami, dashurinë e tyre disa vjeçare do ta kurorëzojnë me martesë.

E sonte ( e diel ) e fejuara e tij e ka organizuar ndejën e fundit të beqarisë, kënagjeqin, shkruan lajmi.net

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instastroy.

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja
Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja