Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese

Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese

Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese
Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese
Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese[/caption]

Javën e kaluar ajo konfirmoi në Keeping Up With A Kardashians se zëvendësuesja e saj është shtatzënë dhe do të sjellë në jetë fëmijën e tretë të saj.

Dhe disa ditë më vonë, Kim Kardashian mahniti me pamjen derisa doli për darkë në restorantin Toscana në Brentwood në Kaliforni, përcjell Bota sot.

36 vjeçarja tregoi format e saj seksi trupore e veshur në një fustan ngjyrë nude.

Ajo dukej e mahnitshme dhe përplot stil me flokët e lëshuara supeve./BS/

Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese
Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese
Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese[/caption]

FOTO GALERI

Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese
Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese