Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet

Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet

Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet
Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet

Stilisti i njohur Valdrin Sahiti dhe e dashura e tij Edita Ramadani dashurinë e tyre disa vjeçare e kanë kurorëzuar me martesë në Las Vegas.

Këtë martesë, dyshja e kanë organizuar në një prej resorteve më luksoze të metropolit amerikan, me një dasmë private, shkruan lajmi.net

Pas dasmës çifti i ri kanë ardhur me disa imazhe me skena të nxehta të cilat i kanë publikuar edhe në Instagram.

Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet
Valdrin Sahiti në skena të nxehta me gruan, publikohen imazhet