ShowBiz

Leonora vjen me shumë stil

Leonora vjen me shumë stil

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të kërkuara të publikut. Pavarësisht se kohëve të fundit nuk është shumë aktive me prurje të reja muzikore, ajo ka filluar të jetë më aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme. Në foton e fundit që ka postuar në Instastory, Leonora vjen kaq e bukur dhe e veshur me …

Read More »

Burra, këto janë shenjat se ajo “çmendet” për ty

Burra, këto janë shenjat se ajo “çmendet” për ty

Të gjithë e dimë se ndonjëherë “JO” nënkupton “PO” por edhe se “JO” mund të nënkuptojë vërtetë “JO” ose “Ndoshta”. Por është më se e vërtetë se gratë mund t’i bëjnë burrat shumë konfuz. Megjithatë burra, në mënyrë që t’i kuptoni sa më drejtë gratë, duhet t’iu kushtoni vëmendje të madhe shenjave që një grua që ju e pëlqeni ju …

Read More »

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe i kanë raportetg si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuretg Gahsi thotë se cdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator i njohur Labinot Gashi martohet e i jep fund beqarisë më 16 tetor por a do të këndojë Shkiurte Gashi në dasmën e tij kjo ishte dhe pyetja që moderator tjetër Maksim Gjokaj …

Read More »

Vajza nga Tirana kërkon lidhje pas divorcit: Burri s’më bënte gjë, s’dinte!

Vajza nga Tirana kërkon lidhje pas divorcit: Burri s’më bënte gjë, s’dinte!

Një 26-vjeçare ka kërkuar përmes telefonit njohje në emisionin “Aldo Morning Show”. Minushja nga Zallbastari i Tiranës tha se, ka qenë e martuar vetëm 2 javë, por kishte ikur nga shtëpia e bashkëshortit pasi nuk e donte kunata dhe vjehrra. “Jam Minushja nga Zall Bastar, kërkoj një lidhje. Jam 26 vjeç, kam qenë një herë e martuar, dy javë, ishin …

Read More »

Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan

Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan

Mihrije Braha pas 17 viteve vesh të njëjtin fustan[/caption] Artistja e njohur Mihrije Braha ka qenë e pranishme ditë më parë në spektaklin e njohur Zhurma Video Music Awards ku ka fituar edhe çmimin “Best Balade”. Në intervistën që ajo ka dhënë pas eventin para moderatorit Maksim Gjokaj në lidhje se kush e kishte veshur atë natë, ajo ka treguar …

Read More »

Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij

Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij

      Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij[/caption] Video erotike me Dafina Zeqirin?! Reperi Varrosi befason të gjithë me përgjigjen e tij[/caption] Një ndër përplasjet më të bujshme mes reperave në showbiz ka qenë edhe ajo mes Noizyt dhe Ledrit. Ky i fundit ishte pjesë e “Babastars” rivalëve më të mëdhenj …

Read More »