Video

Nëse nuk besoni në mrekulli, shikojeni këtë…! (Video)

Nëse nuk besoni në mrekulli, shikojeni këtë…! (Video)

Djali dy vjeçar u rrëmbye në ujë. Pa pasur frikë nga rryma e ujit, djali qëndronte në mënyrë të sigurtë mes rrjedhjes së fortë të ujit. Incidenti ka të bëjë me një djalosh i cili u bllokua në ujë duke luajtur në bregun e lumit. Duke parë guximin e djalit fshatarët, rifituan shpresën për ta shpëtuar atë. Ata filluan punën …

Read More »

Tragjedi në Zvicër, Shokohen gjithë nga kjo ngjarje që sapo ndodhi, ka edhe të vdekur (Video)

Tragjedi në Zvicër, Shokohen gjithë nga kjo ngjarje që sapo ndodhi, ka edhe të vdekur (Video)

Nga rrëzimi i një aeroplani të vogël që ka ndodhur pasditen e të dielës në Sanetschpass të Kantonit të Valisit, kanë humbur jetën tre persona. Lajmin e bërë publik më herët, e ka konfirmuar ndërkohë edhe Policia Kantonale e Valisit, shkruan srf.ch.Fluturakja nisjen e kishte bërë nga Sitten-i (Sioni) dhe po fluturonte në drejtim të Kappelen-it, në regjionin e Biel …

Read More »

Momenti kur shkencëtarët fluturojnë në zemër të uraganit ‘Irma’ (Video)

Momenti kur shkencëtarët fluturojnë në zemër të uraganit ‘Irma’ (Video)

Një pilot ka fluturuar me avion brenda Uraganit Irma, e cila ka shpejtësi të erës 321 km/h.Nick Underwood ka publikuar videon e frikshme, dhe tregon avionin duke u tundur.Nick, realizoi këtë udhëim pët të matur presionin e stuhisë që është konsideruar më e fuqishmja dhe e kategorisë 5, si edhe për të parashikuar lëvzjet e saj të ardhshme. Në pjesën …

Read More »

Ja si u kap grupi i serbëve dhe rusëve në Kosovë

Ja si u kap grupi i serbëve dhe rusëve në Kosovë

Policia e Kosovës ka thënë se kishte pasur informacione paraprake për hyrjen ilegale të gjashtë rusëve dhe pesë serbëve në Kosovë, të martën. Përmes një njoftimi për media, Policia ka treguar se si i zuri në pritë 11 personat që dyshohen se e kaluan ilegalisht kufirin Serbi-Kosovë, sot rreth orës 13:00. Përmes një komunikate për media, Policia e Kosovës ka …

Read More »

Ronaldo në ‘dasmën shqiptare’ në Shkup (Video)

Auto Draft

Në hotelin ku po qëndron Real Madridi, Aleksandar Palace, mbrëmë është mbajtur një dasmë shqiptare Cirstiano Ronaldo së bashku me shokët e Real Madridit kanë hasur në një dasmë shqiptare në momentin kur kanë arritur në hotelin Aleksandar Palace në Shkup. Në sallën kryesore të këtij hoteli është mbajtur një dasmë shqiptare, shkruan Gazeta Lajm. Në këtë dasmë ka kënduar …

Read More »

Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)

Ja si “çmendet” Noizy gjatë koncertit (Video)

Reperi Noizy ka treguar se çfarë mund të bëjë ai gjatë një koncerti Vera është njëra prej stinëve më të zëna për reperët dhe këngëtarët shqiptarë. Ata janë nëpër koncerte në pothuajse të gjitha qytetet bregdetare shqiptare, por pavarësisht kësaj shumica e yjeve tona nuk kanë kohë që të ndalen dhe të bëjnë plazh. Kjo si duket i mungon reperit …

Read More »

A keni guxim ta shikoni këtë video?

A keni guxim ta shikoni këtë video?

Në videon më poshtë do të gjeni disa nga aventurat më ekstreme në botë. Megjithatë disa prej jush duhet të keni zemër të fortë që të përballoni dicka të tillë, e patjetër edhe të shikoni këtë video deri në fund. Vendi i saktë se ku është bërë kjo video, ende nuk dihet megjithatë, sipas personazheve duket se janë diku në …

Read More »