XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
http://www.botashqip.com/video/vajza-merr-vemendjen-ne-dasme-te-ftuarit-harrojne-ciftin/20%Monthly2017-08-30 10:53
http://www.botashqip.com/sport/gazetari-maqedonas-ndeshjet-vardar-fenerbahce-jane-te-kurdisura-ja-kush-dyshohet/20%Monthly2017-08-28 08:37
http://www.botashqip.com/lajme/ja-ku-gjendet-ish-ministrja-jankullovska-por-pa-pasaporte/20%Monthly2017-08-28 08:36
http://www.botashqip.com/lajme/tallje-e-mjere-me-shtatoren-e-adem-jasharit-ne-radush-te-shkupit/20%Monthly2017-08-27 17:58
http://www.botashqip.com/lajme/aksion-nenshkrimet-per-ta-cuar-ne-burg-nikolla-gruevskin-foto/20%Monthly2017-08-27 17:55
http://www.botashqip.com/sport/mayweather-mposhti-mcgregorin-ko-ne-raundin-e-10-te-video/20%Monthly2017-08-27 08:40
http://www.botashqip.com/lajme/kryeministrat-e-ballkanit-mblidhen-sot-ne-durres-i-pranishem-dhe-hahn/20%Monthly2017-08-26 13:01
http://www.botashqip.com/lajme/ja-sa-shqiptare-kane-facebook-ku-renditemi-ne-evrope/20%Monthly2017-08-19 23:25
http://www.botashqip.com/lajme/disa-fjale-nga-komandant-hoxha-per-arbana-xharren-dhe-dy-shoket-e-saj/20%Monthly2017-08-19 23:24
http://www.botashqip.com/lajme/nje-shtetas-i-maqedonise-i-plagosur-ne-sulmin-ne-barcelone-gjendet-ne-spital/20%Monthly2017-08-18 11:51
http://www.botashqip.com/lajme/levizja-besa-ne-stilin-e-vetevendosjes-paralajmeron-furtune/20%Monthly2017-08-18 11:50
http://www.botashqip.com/lajme/rrahje-masive-ne-shkup/20%Monthly2017-08-18 00:58
http://www.botashqip.com/showbiz/premiere-diona-fona-lanson-shootah-hit-i-kesaj-vere-video/20%Monthly2017-08-18 00:26
http://www.botashqip.com/lajme/mpj-deri-me-tani-nuk-ka-informata-per-qytetare-nga-maqedonia-te-lenduar-ne-barcelone/20%Monthly2017-08-18 00:25
http://www.botashqip.com/lajme/deklarata-e-ahmetit-pas-vendimit-per-shkarkimine-zverlevskit/20%Monthly2017-08-18 00:24
http://www.botashqip.com/kurioz/postuan-foton-nga-dhoma-e-djalit-por-askush-nuk-e-dalloi-gjarprin-e-rrezikshem-ne-te/20%Monthly2017-08-16 19:49
http://www.botashqip.com/kurioz/cmenden-femrat-e-moshuara-ne-plazhet-tona-gjyshet-me-braziliane-gjysem-tanga-foto/20%Monthly2017-08-16 19:49
http://www.botashqip.com/kurioz/nuk-e-gjen-te-virgjer-emigranti-ne-shkoder-sherr-me-dajat-e-vajzes/20%Monthly2017-08-16 19:48
http://www.botashqip.com/lajme/nje-shqiptar-perballe-kinezeve-ben-histori/20%Monthly2017-08-16 19:46
http://www.botashqip.com/lajme/kosova-e-maqedonia-me-marreveshje-per-hapjen-e-pikes-kufitare-ne-stanciq/20%Monthly2017-08-16 19:45
http://www.botashqip.com/lajme/qeveria-vendosi-per-tarifa-e-lire-e-rrymes-dy-nderrime-ne-cerdhe-dhe-kuzhina-popullore/20%Monthly2017-08-16 09:18
http://www.botashqip.com/lajme/mobilizohet-zaevi-synon-keto-dy-komuna-shqiptare/20%Monthly2017-08-16 09:15
http://www.botashqip.com/sport/kjo-mund-te-ju-kete-ikur-ja-cfare-ndodhi-mes-ronaldos-e-messit-para-el-clasicos-video/20%Monthly2017-08-16 00:59
http://www.botashqip.com/lajme/a-do-te-zgjidhet-statusi-i-uck-se-premtimet-e-ahmetit/20%Monthly2017-08-16 00:15
http://www.botashqip.com/kurioz/edhe-pse-rivale-cozman-kopjon-noizy-n/20%Monthly2017-08-16 00:10
http://www.botashqip.com/kurioz/nje-koment-qesharak-nga-gold-ag-ne-foton-e-ences-me-gjoksin-gjigant/20%Monthly2017-08-16 00:09
http://www.botashqip.com/lajme/artan-grubi-hyn-ne-gare-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2017-08-15 23:27
http://www.botashqip.com/lajme/zoran-damjanovski-cici-ja-cfare-kam-bere-per-shqiptaret-e-kumanoves/20%Monthly2017-08-15 23:25
http://www.botashqip.com/jeta/e-felliqi-publikisht-parukierja-i-kerkon-falje-nuses-nuk-e-dija-qe-ti/20%Monthly2017-08-15 23:01
http://www.botashqip.com/lajme/diaspora-nga-shba-porosi-zaevit-kujdes-me-shqiptaret-te-gjene-ajo-qe-gjeti-gruevskin/20%Monthly2017-08-15 22:51
http://www.botashqip.com/lajme/ne-5-vjetorin-e-shuarjes-se-arben-xhaferit/20%Monthly2017-08-15 10:04
http://www.botashqip.com/lajme/bdi-kercenon-me-venien-e-pllakes-perkujtimore-te-uck-se-ne-parkun-e-qytetit-te-kumanoves/20%Monthly2017-08-15 09:58
http://www.botashqip.com/lajme/emrat-e-te-gjithe-kandidateve-te-bdi-se-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2017-08-14 22:29
http://www.botashqip.com/lajme/gazmend-aliu-zgjidhet-kryetar-i-beses-ne-tetove/20%Monthly2017-08-14 21:36
http://www.botashqip.com/lajme/dilaver-bojku-ishte-perplasur-ashper-me-ziadin-selen/20%Monthly2017-08-14 21:35
http://www.botashqip.com/lajme/cka-po-ndodhe-ne-shkup-komitet-pushtojne-rruget-foto/20%Monthly2017-08-14 21:33
http://www.botashqip.com/lajme/ja-vendi-ku-u-vra-leku-mpb-ende-nuk-jep-detaje-foto/20%Monthly2017-08-14 18:39
http://www.botashqip.com/lajme/struge-pas-te-shtenave-me-arme-zjarri-mbetet-i-vrare-dilaver-bojku/20%Monthly2017-08-14 18:34
http://www.botashqip.com/lajme/xhezair-shaqirit-dhe-ibrahim-kelmendit-fyerje-te-renda-nje-zenke-e-pa-pritur-ja-sherri-mes-tyre/20%Monthly2017-08-14 12:13
http://www.botashqip.com/english/stomach-cancer-cure-this-mediterranean-fruit-could-help-fight-deadly-disease/20%Monthly2017-08-13 12:20
http://www.botashqip.com/english/heidi-klum-44-covers-bare-breasts-as-she-strips-topless-to-get-wet-and-wild-in-racy-clip/20%Monthly2017-08-13 12:16
http://www.botashqip.com/english/cbbs-trisha-paytas-enrages-fans-as-she-launches-attack-on-fking-disgusting-uk-people/20%Monthly2017-08-13 12:13
http://www.botashqip.com/english/victorias-secret-bombshell-sara-sampaio-flashes-bare-bottom-in-thong-and-leather-chaps/20%Monthly2017-08-13 11:59
http://www.botashqip.com/lajme/keto-jane-dy-deputetet-e-te-njejtit-fshat-qe-mbajne-ne-kembe-qeverine-e-zaevit/20%Monthly2017-08-12 23:03
http://www.botashqip.com/lajme/bdi-konkurs-te-brendshem-per-kandidatet-per-kryetare-komunash/20%Monthly2017-08-12 23:01
http://www.botashqip.com/kurioz/tmerr-ne-kampet-e-gjermanise-digjet-se-gjalli-28-vjecarja-shqiptare/20%Monthly2017-08-12 21:11
http://www.botashqip.com/kurioz/taksisti-hero-shikoni-se-cfare-beri-i-vetem-me-dy-hajdute-te-armatosur-video/20%Monthly2017-08-12 20:47
http://www.botashqip.com/kurioz/ja-cfare-do-te-ndodhe-me-21-gusht-video/20%Monthly2017-08-12 20:45
http://www.botashqip.com/showbiz/e-dashura-e-ronaldos-pozon-me-barkun-e-fryre/20%Monthly2017-08-12 14:31
http://www.botashqip.com/lajme/a-ju-besohet-bdi-ende-kremton-pervjetorin-e-marreveshjes-se-ohrit/20%Monthly2017-08-12 14:30
http://www.botashqip.com/jeta/studimi-i-frikshem-per-kafen-kujdes-nga-njerezit-qe-pine-kafen-pa-sheqer-ata-jane/20%Monthly2017-08-11 10:46
http://www.botashqip.com/lajme/keta-jane-borxhlinjte-me-te-medhenj-ne-maqedoni/20%Monthly2017-08-11 10:41
http://www.botashqip.com/lajme/ziadin-sela-ndjek-me-sukses-hapat-patriotik-te-ali-ahmetit-i-mungon-vetem-edhe-ciftelia/20%Monthly2017-08-10 23:09
http://www.botashqip.com/jeta/liqeni-i-mrekullive-ne-gramsh-ja-pse-turistet-e-huaj-zgjedhin-shqiperine/20%Monthly2017-08-09 13:27
http://www.botashqip.com/jeta/me-thithte-fort-ne-buze-sa-me-la-te-nxire-me-uli-dhe-tmerri-i-dy-femijeve-nga-babai/20%Monthly2017-08-09 13:26
http://www.botashqip.com/jeta/ne-vend-te-perkujtimit-qani-mehemedi-model-i-gazetarise/20%Monthly2017-08-09 12:56
http://www.botashqip.com/lajme/bdi-nuk-merre-as-regjistrin-qendror-ja-drejtoresha-e-caktuar-nga-lsdm/20%Monthly2017-08-09 10:32
http://www.botashqip.com/lajme/besa-po-kandidatit-te-perbashket-ne-kercove-por-ja-kushtet-e-saj/20%Monthly2017-08-09 10:31
http://www.botashqip.com/lajme/agjenti-i-agjencise-per-zbulim-eshte-arrestuar-mbreme-para-stadiumit-ne-shkup/20%Monthly2017-08-09 10:30
http://www.botashqip.com/video/ja-si-u-kap-grupi-i-serbeve-dhe-ruseve-ne-kosove/20%Monthly2017-08-09 01:15
http://www.botashqip.com/english/showbiz-news-chris-pratt-and-anna-faris-announce-split-plus-more/20%Monthly2017-08-09 00:38
http://www.botashqip.com/kurioz/letra-e-trishte-e-kosovarit-per-pushimet-ne-shqiperi-as-nje-gote-uje-nuk-me-sherbyen/20%Monthly2017-08-09 00:30
http://www.botashqip.com/sport/real-madrid-fiton-super-kupen-ne-shkup-video/20%Monthly2017-08-08 23:04
http://www.botashqip.com/jeta/dasma-kosovare-qe-qysh-e-kall-atmosferen-nusja-e-dhendri-video/20%Monthly2017-08-08 22:58
http://www.botashqip.com/video/ronaldo-ne-dasmen-shqiptare-ne-shkup-video/20%Monthly2017-08-08 20:00
http://www.botashqip.com/lajme/nata-e-madhe-e-super-kupes-ja-cka-po-ndodhe-ne-shkup-live/20%Monthly2017-08-08 19:24
http://www.botashqip.com/lajme/shpeshtohen-vizitat-e-bullgareve-ne-maqedoni-ja-kush-eshte-mysafiri-i-rradhes/20%Monthly2017-08-08 10:06
http://www.botashqip.com/lajme/ja-si-u-kap-shitesi-i-biletave-false-per-super-kupen-ne-shkup-600-euro-nje-bilete/20%Monthly2017-08-08 10:05
http://www.botashqip.com/video/ja-si-cmendet-noizy-gjate-koncertit-video/20%Monthly2017-08-08 09:56
http://www.botashqip.com/jeta/hulumtimet-e-reja-thone-se-nuk-duhet-te-frikesohemi-nga-vdekja/20%Monthly2017-08-07 22:00
http://www.botashqip.com/kurioz/nusja-xhihadiste-gjermane-rrezikon-denimin-me-vdekje-pamjet-tregojne-momentin-e-kapjes-se-saj-nga-ushtaret-irakiane/20%Monthly2017-08-07 21:59
http://www.botashqip.com/kurioz/pamjet-e-superndjekjes-dy-trafikantet-nga-vlora-hedhin-2-2-ton-droge-ne-det-video/20%Monthly2017-08-07 21:58
http://www.botashqip.com/showbiz/ju-ka-marre-malli-per-femra-ne-peshe-seksi-ja-ku-e-keni-foto/20%Monthly2017-08-07 21:56
http://www.botashqip.com/showbiz/zbulohen-mesazhet-e-blendi-fevziut-ja-pse-u-merzit-bleona-qeretit/20%Monthly2017-08-07 21:54
http://www.botashqip.com/showbiz/modelja-seksi-tregon-se-si-i-nxjerr-mbi-140-mije-euro-ne-vit-nga-instagrami/20%Monthly2017-08-07 21:52
http://www.botashqip.com/showbiz/shkendija-ska-me-para-mbetet-pa-u-rrezitur-ne-deti/20%Monthly2017-08-07 21:50
http://www.botashqip.com/video/a-keni-guxim-ta-shikoni-kete-video/20%Monthly2017-08-07 21:38
http://www.botashqip.com/kurioz/ronaldo-eshte-ne-shkup-shijoi-pasulin-e-carshise-se-vjeter/20%Monthly2017-08-07 19:53
http://www.botashqip.com/jeta/tragjedia-ne-velipoje-dhe-vdekja-e-hektorit-e-motra-ska-fjale-per-te-pershkruar-dhimbjen-foto/20%Monthly2017-08-07 19:16
http://www.botashqip.com/kurioz/shpetim-saraci-shperngulet-drejt-shba-se-por-shikoni-cfare-po-ndodh-me-vajzen-e-tij/20%Monthly2017-08-07 18:53
http://www.botashqip.com/lajme/versioni-zyrtar-i-propozim-ligjit-per-perdorimin-e-gjuheve/20%Monthly2017-08-07 18:28
http://www.botashqip.com/kurioz/raporti-sekret-mafia-shqiptare-ne-greqi-kontrollon-trafikun-e-droges/20%Monthly2017-08-07 13:40
http://www.botashqip.com/kurioz/po-digjet-kisha-e-lacit-alarmohen-banoret-per-vendin-e-shenjte-foto/20%Monthly2017-08-07 09:33
http://www.botashqip.com/kurioz/njihuni-me-familjen-shqiptare-nga-tetova-qe-jeton-me-ujqerit-foto/20%Monthly2017-08-07 07:30
http://www.botashqip.com/lajme/xhaferi-kaluam-shume-kriza-por-ruajtem-frymen-e-bashkejeteses/20%Monthly2017-08-07 07:02
http://www.botashqip.com/lajme/me-ne-fund-haradinaj-siguron-61-vota-ky-eshte-deputeti-i-cili-theu-krizen-politike/20%Monthly2017-08-07 07:00
http://www.botashqip.com/lajme/maqedonia-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme-per-shkak-te-zjarreve/20%Monthly2017-08-07 06:59
http://www.botashqip.com/kurioz/njoftim-nga-halli-jam-30-vjecare-kerkoj-nje-mashkull-per-lidhje-serioze-ky-esht-numri-im/20%Monthly2017-08-06 23:19
http://www.botashqip.com/kurioz/dhendri-kosovar-rrahe-nusen-e-vjehrrin-ne-sarande-i-ben-per-spital/20%Monthly2017-08-06 23:06
http://www.botashqip.com/kurioz/tere-bota-po-e-shijon-kete-pamje-kufiri-mes-oqeanit-paqesor-dhe-atlantik-ju-le-pa-fryme-video/20%Monthly2017-08-06 23:05
http://www.botashqip.com/kurioz/studim-i-ri-per-zhdukjen-masive-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2017-08-06 23:01
http://www.botashqip.com/kurioz/shperngulet-ne-shtepine-e-re-por-sdo-ta-besoni-se-cfare-gjen-atje-foto/20%Monthly2017-08-06 17:17
http://www.botashqip.com/jeta/mendoi-se-mori-dhurate-nga-i-dashuri-kur-e-hapi-kutine-bertiti-deri-ne-qiell-tmerr-video/20%Monthly2017-08-06 17:16
http://www.botashqip.com/jeta/tri-ide-per-te-kapur-floket-ne-plazh/20%Monthly2017-08-06 17:16
http://www.botashqip.com/jeta/kjo-eshte-banda-me-e-rrezikshme-ne-bote/20%Monthly2017-08-06 17:15
http://www.botashqip.com/video/gjen-nje-arke-te-groposur-ne-pyll-sapo-kupton-cfare-eshte-nuk-e-hape-ate/20%Monthly2017-08-06 17:14
http://www.botashqip.com/bota-shqiptare/politikania-e-njohur-nderron-jete-ne-sy-te-vajzes-se-mitur/20%Monthly2017-08-06 13:23
http://www.botashqip.com/shendet/largojini-urgjentisht-nga-shtepia-keto-produkte-shkaktojne-kancer/20%Monthly2017-08-05 22:37
http://www.botashqip.com/jeta/kur-te-shihni-se-per-cka-sherben-ajo-leve-e-vogel-ne-retrovizor-vazhdimisht-do-ta-perdorni/20%Monthly2017-08-05 22:34
http://www.botashqip.com/jeta/anglezja-shkon-ne-shtepine-e-shqiptarit-pas-darke-por-shikoni-cfare-i-ndodhe/20%Monthly2017-08-05 22:33
http://www.botashqip.com/jeta/kjo-balerine-mbeti-pa-floke-nga-nje-gabim-qe-shume-vajza-e-bejne-cdo-dite-ja-paralajmerimi-i-saj/20%Monthly2017-08-05 22:31
http://www.botashqip.com/jeta/largojeni-kete-bime-nga-shtepia-ja-si-ia-morri-jeten-djaloshit-per-vetem-nje-minute/20%Monthly2017-08-05 22:30
http://www.botashqip.com/jeta/ceremonia-e-marteses-qe-i-perloti-te-gjithe-flutura-ndaloi-mbi-fustanin-e-nuses/20%Monthly2017-08-05 22:28
http://www.botashqip.com/jeta/mos-e-lini-pa-e-vallezuar-kete-valle-neper-dasma-do-ti-lini-te-gjithe-pa-fjale-video/20%Monthly2017-08-05 22:24
http://www.botashqip.com/jeta/vere-10-keshilla-per-te-menaxhuar-parate-gjate-pushimeve/20%Monthly2017-08-05 22:23
http://www.botashqip.com/jeta/rreth-botes-me-jaht-ky-eshte-milioneri-qe-jeton-mes-deteve/20%Monthly2017-08-05 22:22
http://www.botashqip.com/jeta/vdes-foshnja-kater-muajshe-gjyshja-e-kishte-harruar-ne-veture/20%Monthly2017-08-05 22:19
http://www.botashqip.com/jeta/per-meshkujt-te-gjitha-femrat-jane-terheqese-bukuria-nuk-ka-rendesi/20%Monthly2017-08-05 22:18
http://www.botashqip.com/lajme/reagimet-e-partive-politike-rreth-ligjit-per-perdorimin-e-gjuheve/20%Monthly2017-08-05 22:17
http://www.botashqip.com/kurioz/pija-qe-shpeton-njerezit-nga-vdekja-ajo-ka-qene-ne-qarkullim-ne-gjithe-boten-per-dekada-dhe-te-merr-vetem-2-minuta-per-ta-bere/20%Monthly2017-08-05 14:26
http://www.botashqip.com/kurioz/festivali-i-kenges-cmend-te-rinjte-skena-te-tilla-ne-plazh-cfar-po-ndodh-kjo/20%Monthly2017-08-05 14:24
http://www.botashqip.com/kurioz/vera-cmend-yjet-kush-tha-se-duhet-te-mbajne-sutjena/20%Monthly2017-08-05 13:50
http://www.botashqip.com/lajme/zaev-ligji-per-gjuhet-ka-perparim-ne-perdorimin-e-gjuheve-te-komuniteteve/20%Monthly2017-08-05 13:48
http://www.botashqip.com/kurioz/ja-ku-i-kishte-fshehur-turku-260-000-euro-foto/20%Monthly2017-08-05 10:45
http://www.botashqip.com/kurioz/harbohet-super-mbesa-a-i-ka-pare-gjysh-saliu-keto-foto-foto-lajm/20%Monthly2017-08-05 10:44
http://www.botashqip.com/kurioz/e-cuditshme-cifti-shqiptar-ndahet-para-dasmes-por-dasmoret-vazhdojne-te-kercejne/20%Monthly2017-08-05 10:20
http://www.botashqip.com/lajme/ja-cfare-permban-ligji-per-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-08-05 10:19
http://www.botashqip.com/lajme/gruevski-pa-pasaporte-ja-ku-do-ti-kaloj-pushimet/20%Monthly2017-08-05 10:18
http://www.botashqip.com/video/lajm-i-keq-per-te-gjithe-vdiq-linda-morina-ja-edhe-video-ne-vdekjen-e-saj/20%Monthly2017-08-04 15:35
http://www.botashqip.com/kurioz/vajza-balena-blu-denohet-me-dy-vjet-e-gjysme-burg-detyroi-te-dashurin-te-vetevritej-foto/20%Monthly2017-08-04 13:42
http://www.botashqip.com/kurioz/mbytet-edhe-nje-person-ne-plazhet-e-shqiperise/20%Monthly2017-08-04 08:52
http://www.botashqip.com/kurioz/facebook-kunder-shkencetareve-dhe-bill-gates-ja-cfare-ka-planifikuar/20%Monthly2017-08-04 08:50
http://www.botashqip.com/shendet/pas-ketij-lajmi-nuk-do-konsumoni-me-mish-derri-ja-cfare-semundjesh-ju-shkakton/20%Monthly2017-08-04 08:47
http://www.botashqip.com/video/ja-aplikacioni-per-selfie-perfekt/20%Monthly2017-08-04 08:43
http://www.botashqip.com/kurioz/ufo-t-pushtojne-qiellin-shqiptar-cfare-jane-keto-drita-misterioze-ne-tirane-berat-dhe-vlore/20%Monthly2017-08-04 08:42
http://www.botashqip.com/kurioz/14-vjecari-humb-jeten-ishte-duke-mjele-lopen/20%Monthly2017-08-04 08:41
http://www.botashqip.com/kurioz/vella-me-vella-po-vriteshin-policia-i-heq-automatikun-nga-dora-60-vjecarit/20%Monthly2017-08-04 08:40
http://www.botashqip.com/kurioz/ndodh-edhe-kjo-shiko-si-kercejn-dasmoret-ne-mure-video/20%Monthly2017-08-04 08:37
http://www.botashqip.com/lajme/amerikanet-me-informata-te-reja-ja-kater-shqiptaret-e-vrare-te-isis-it/20%Monthly2017-08-04 08:31
http://www.botashqip.com/lajme/gafurr-adilit-se-shpejti-kycja-ne-skenen-politike-ja-vleresimet-per-ahmetin-zaevin-dhe-selen/20%Monthly2017-08-04 08:30
http://www.botashqip.com/kurioz/femrat-myslimane-qe-shkojne-ne-plazh-jane-kurva-imami-i-kosoves-ndez-polemikat/20%Monthly2017-08-03 23:01
http://www.botashqip.com/kurioz/burri-lind-djale-ne-shba-foto/20%Monthly2017-08-03 16:03
http://www.botashqip.com/kurioz/nese-vijat-e-dores-tuaj-formojne-shkronjen-m-ju-jeni/20%Monthly2017-08-03 16:02
http://www.botashqip.com/kurioz/aktori-serb-siptar-qe-dje-perqeshte-shqiptaret-sot-po-lufton-per-nje-cope-buke/20%Monthly2017-08-03 15:54
http://www.botashqip.com/lajme/ky-pushtet-vetem-sa-nuk-na-thote-troc-shqiptareve-ju-mjafton-buka-e-maqedonasve-nuk-iu-dalin-as-miliardat/20%Monthly2017-08-03 15:10
http://www.botashqip.com/shendet/7-gjera-qe-me-ndodhen-pasi-hengra-rrepa-te-kuqe-per-dy-jave/20%Monthly2017-08-03 15:06
http://www.botashqip.com/kurioz/babai-i-vogelushes-se-perdhunuar-buzeqeshi-derisa-perdhunuesit-iu-mbush-trupi-me-plumba/20%Monthly2017-08-03 15:02
http://www.botashqip.com/showbiz/noizy-anulon-koncertin-ne-tetove-sulmon-pronaret-e-diskos-foto/20%Monthly2017-08-03 14:59
http://www.botashqip.com/lajme/ministria-e-shendetesise-prej-neser-faza-e-portokallte-e-temperaturave-ja-si-te-veproni/20%Monthly2017-08-03 14:49
http://www.botashqip.com/showbiz/ja-kjo-eshte-gjendja-e-angelina-joliet-foto/20%Monthly2017-08-03 14:47
http://www.botashqip.com/showbiz/shqiptarja-qe-po-shkakton-termet-ne-ibiza-kujdes-zemra-foto/20%Monthly2017-08-03 14:46
http://www.botashqip.com/kurioz/i-dergon-nje-foto-te-shoqit-por-ai-i-kerkon-menjehere-divorcin/20%Monthly2017-08-03 14:40
http://www.botashqip.com/jeta/10-te-mirat-e-marredhenieve-seksuale/20%Monthly2017-08-03 12:58
http://www.botashqip.com/video/tmerr-ne-kopeshtin-zoologjik-ariu-i-murrme-masakron-turistin/20%Monthly2017-08-03 12:23
http://www.botashqip.com/video/deklarate-shokuese-e-irfan-salihut-haram-eshte-me-fut-ne-varre-shqipetaret-ja-pse/20%Monthly2017-08-03 12:05
http://www.botashqip.com/lajme/osmani-ngecja-per-shqipen-lekund-koalicionin/20%Monthly2017-08-03 11:12
http://www.botashqip.com/lajme/muzeu-i-kumanoves-fshehe-pllakat-e-gureve-qe-shkruajne-dardanio/20%Monthly2017-08-03 11:09
http://www.botashqip.com/lajme/mpb-mediat-e-paguara-serbe-propagande-klasike-per-ta-destabilizu-maqedonine/20%Monthly2017-08-03 11:08
http://www.botashqip.com/english/atomic-blonde-does-not-kick-half-as-much-ass-as-charlize-theron/20%Monthly2017-08-03 09:35
http://www.botashqip.com/kurioz/shperthimi-ne-velipoje-motra-kerkoi-ndihme-per-vellane-trondit-halla-mos-jepni-para-se-2/20%Monthly2017-08-03 09:28
http://www.botashqip.com/jeta/vetem-ciftet-qe-jane-te-dashuruar-i-bejne-keto-7-gjera/20%Monthly2017-08-03 07:13
http://www.botashqip.com/lajme/koalicioni-qeveritar-ne-rrezik-taktizime-per-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-08-03 06:50
http://www.botashqip.com/kurioz/shperthimi-ne-velipoje-motra-kerkoi-ndihme-per-vellane-trondit-halla-mos-jepni-para-se/20%Monthly2017-08-02 11:43
http://www.botashqip.com/lajme/shba-pershendesin-marreveshjen-bullgari-maqedoni/20%Monthly2017-08-02 08:18
http://www.botashqip.com/lajme/zaev-thellon-bashkepunim-me-bullgarine-dhe-shqiperine-serbia-ne-ankth/20%Monthly2017-08-02 08:13
http://www.botashqip.com/sport/shiko-shqiptari-cfar-i-bene-ketij-far-serbi-rrofsh-shqipe-shqiptare/20%Monthly2017-08-02 08:08
http://www.botashqip.com/showbiz/cozman-nuk-e-harron-lehte-tunen-e-mban-ende-me-vete-dhuraten-e-saj/20%Monthly2017-08-01 20:10
http://www.botashqip.com/jeta/alban-skenderaj-kerkon-falje-publike-shikoni-cfare-ka-ndodhur/20%Monthly2017-08-01 20:09
http://www.botashqip.com/kurioz/shmanget-perplasja-mes-dronit-dhe-aeroplanit-mbi-londer/20%Monthly2017-08-01 20:06
http://www.botashqip.com/kurioz/gjyshi-i-edi-rames-si-shofer-i-ahmet-zogut/20%Monthly2017-08-01 20:06
http://www.botashqip.com/bota-shqiptare/erdogan-blen-sistem-mbrojtjeje-nga-rusia-reagon-ashper-pentagoni/20%Monthly2017-08-01 19:56
http://www.botashqip.com/kurioz/organizatat-humanitare-injorojne-italine-ne-mesdhe/20%Monthly2017-08-01 19:55
http://www.botashqip.com/jeta/kapet-mat-ne-rrugen-e-kombit-makina-e-policise-leviz-ne-krah-te-kundert/20%Monthly2017-08-01 19:54
http://www.botashqip.com/showbiz/jeta-mbi-re-e-stjuardeses-se-bukur-kosovare/20%Monthly2017-08-03 15:09
http://www.botashqip.com/showbiz/shqiptarja-vip-qe-po-jeton-mes-luksit-ne-katar/20%Monthly2017-08-01 19:52
http://www.botashqip.com/showbiz/nora-dhe-era-me-ne-fund-shfaqen-bashke/20%Monthly2017-08-01 19:51
http://www.botashqip.com/kurioz/video-e-vdekura-plas-nga-vapa-ja-zgjidhja-qe-ka-gjetur/20%Monthly2017-08-01 19:50
http://www.botashqip.com/lajme/skandal-ne-bervenice-ne-sy-te-policeve-rrihet-shqiptari-dhe-kercenohet-me-vdekje-nga-pronaret-maqedonas/20%Monthly2017-08-01 19:47
http://www.botashqip.com/lajme/police-ceke-ne-kufirin-e-maqedonise/20%Monthly2017-08-01 19:36
http://www.botashqip.com/lajme/keto-jane-rregullat-e-reja-per-marrjen-e-patentes-se-shoferit/20%Monthly2017-08-01 19:35
http://www.botashqip.com/lajme/meta-ja-cfare-porosie-i-dha-musliut-per-luginen/20%Monthly2017-08-01 19:34
http://www.botashqip.com/kurioz/divorc-ne-shtepine-e-bardhe-sipas-raporteve-melania-dhe-donald-flene-te-ndare/20%Monthly2017-08-01 11:04
http://www.botashqip.com/kurioz/scarface-do-te-rikthehet-ne-2018-del-filmi-i-ri/20%Monthly2017-08-01 11:04
http://www.botashqip.com/kurioz/njihuni-me-vendin-me-ateist-ne-bote/20%Monthly2017-08-01 11:03
http://www.botashqip.com/sport/befasohet-perez-nga-kjo-kerkese-e-ronaldos-mos-e-transfero-mbappen-por-kete-yll/20%Monthly2017-08-01 11:01
http://www.botashqip.com/jeta/kjo-super-femer-po-cmend-pushuesit/20%Monthly2017-08-01 11:00
http://www.botashqip.com/kurioz/jam-me-dy-pjeshka-vajzes-i-iken-truri-kur-sheh-foton-qe-i-dergon-i-dashuri/20%Monthly2017-08-01 10:54
http://www.botashqip.com/showbiz/gjakovari-thote-se-ka-shpenzuar-100-mije-euro-per-dasme/20%Monthly2017-08-01 10:52
http://www.botashqip.com/kurioz/rrezikohet-rreqebulli-ne-kosove-maceja-me-e-madhe-e-eger-ne-ballkan/20%Monthly2017-08-01 10:50
http://www.botashqip.com/video/ju-tradheton-gruaja-ja-si-ta-kuptoni-skemen-e-saj/20%Monthly2017-08-01 10:46
http://www.botashqip.com/lajme/shumica-parlamentare-ne-krize-ska-kuorum-ne-parlament/20%Monthly2017-08-01 10:43
http://www.botashqip.com/lajme/ky-eshte-konstatimi-i-pare-i-qeverise-se-maqedonise-rreth-gjuhes-shqipe/20%Monthly2017-08-01 10:42
http://www.botashqip.com/lajme/zaev-dhe-borisov-sot-nenshkruajne-marreveshjen-per-fqinjesi-te-mire/20%Monthly2017-08-01 10:42
http://www.botashqip.com/showbiz/kjo-do-te-jete-data-kur-do-te-martohen-blero-me-afronen/20%Monthly2017-08-01 06:07
http://www.botashqip.com/lajme/qeveria-e-maqedonise-kalon-ligjin-per-gjuhen-shqipe/20%Monthly2017-08-01 06:06
http://www.botashqip.com/lajme/emri-i-ri-i-maqedonise-iliro-macedonia-ky-eshte-propozim-nga-komandanti/20%Monthly2017-08-01 06:04