Barca – Las Palmas, megjithatë një tifoz hyri në fushë me një mesazh special

Barca – Las Palmas, megjithatë një tifoz hyri në fushë me një mesazh special

Barca – Las Palmas, megjithatë një tifoz hyri në fushë me një mesazh special
Barca – Las Palmas, megjithatë një tifoz hyri në fushë me një mesazh special

Barcelona fitoi ndaj Las Palmas me rezultat 3-0 në La Liga.

Takimi u luajt prapa dyerve të mbyllura dhe pa tifozë.

E gjitha kjo pasi Federata Spanjolle e Futbollit në bashkëpunim me Barçën që ndeshja të luhet pa tifozë shkaku i sigurisë.

Por, pas golit të dytë të Lionel Messi ndodhi diçka e pabesueshme dhe që mund t’ju ketë ikur.