Tag Archives: 5

7pa5 – Si duhet te ushqehemi ne mengjes – 17 Mars 2014 – Show – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/shtatepapese https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV E ftuar ne studio Blerina Bombaj. Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare. Moderuar nga Pranvera Borakaj dhe Nolian Lole, “7 pa 5” do te jete nje reviste e temave soft e jo vetem, duke orientuar vemendjen e audiences …

Read More »