Tag Archives: 52vjecar

Sherri me thika në Korçë, zbardhen detaje të reja mbi ngjarjen

Sherri me thika në Korçë, zbardhen detaje të reja mbi ngjarjen

Të tjera detaje kanë dalë në dritë rreth ngjarjes së ndodhur në Korçë, ku babë e bir kanë plagosur me thikë një 52-vjeçar, të identifikuar si Astrit Satellari. Mësohet se shtetasit Muhamet dhe Avni Bedulla, babë e bir, 51 e 25 vjeç, janë autorët e kësaj ngjarjeje. Mëngjesin e sotëm 25-vjeçari Avni Bedulla ishte konfliktuar në një lokal në qendër …

Read More »