Tag Archives: 7

Ditë e keqe për shqiptarët në Kampionatin e Zvicrës

Ditë e keqe për shqiptarët në Kampionatin e Zvicrës

Lideri i Superligës së Zvicrës, Young Boys, e mposhti me rezultat të thellë 6:1 St. Gallenin. Futbollisti Albian Ajeti u paraqit standard deri në minutën e 79-të, kur u zëvendësua nga Gjelbrim Taipi, por patën një ditë të keqe me St. Gallenin. Hekuran Kryeziu, reprezentues i Kosovës,  dhe Shkëlqim Demhasaj, me Luzernin u kthyen pa pikë në përballje me Thunin. …

Read More »

7pa5 – Si duhet te ushqehemi ne mengjes – 17 Mars 2014 – Show – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://www.facebook.com/shtatepapese https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV E ftuar ne studio Blerina Bombaj. Format informativ i cili do tu sjelle cdo mengjes informacione te bollshme dhe utilitare per te nisur nje dite sa me mbare. Moderuar nga Pranvera Borakaj dhe Nolian Lole, “7 pa 5” do te jete nje reviste e temave soft e jo vetem, duke orientuar vemendjen e audiences …

Read More »