Tag Archives: aksidentit

​Dy ditë pas aksidentit, Agueron e braktis edhe e dashura

​Dy ditë pas aksidentit, Agueron e braktis edhe e dashura

Modelja argjentinase, Karina Tejeda ka braktisur sulmuesin e Manchester Cityt, Kun Aguero vetëm dy ditë pas aksidentit me makinë, ku lojtari theu dy brinjë Kjo fundjavë nuk ka qenë me fat për sulmuesin Kun Aguero, i cili pasi theu brinjët në aksidentin e së premtes, me të gjitha gjasat ka mbetur edhe beqar. Sipas The Sun, dy ditë pas aksidentit …

Read More »

Pamje të rënda nga aksidenti tragjik, si u përplasën për vdekje dy vëllezërit në Devoll

Pamje të rënda nga aksidenti tragjik, si u përplasën për vdekje dy vëllezërit në Devoll

Dy vëllezër, njëri 17 vjeç dhe tjetri 23-vjeç, kanë humbur jetën në një aksident tragjik të ndodhur mesditën e së enjtes në një aksident të ndodhur në Devoll. Viktimat janë Billi dhe Simon Telo, të cilët po udhëtonin me një motor në momentin kur u përplasën me një automjet tip “Benz” në aksin rrugor Korçë-Kapshticë. Aksidenti është regjistruar në afërsi …

Read More »

Policia tregon se si ndodhi aksidenti i mbrëmshëm me fatalitet, bën thirrje për kujdes! (Video)

Policia tregon se si ndodhi aksidenti i mbrëmshëm me fatalitet, bën thirrje për kujdes! (Video)

Në një intervistë për Telegrafin, me gazetarin Muhamet Hajrullahu, Togeri Nazmi Zogaj, udhëheqës i njësisë së trafikut për rajonin e Prishtinës, ka dhënë detajet e aksidentit të mbrëmshëm ku vdiqën katër persona. Sipas tij, ka rritje të numrit të aksidenteve në këtë gjashtë mujor të parë në rajonin e Prishtinës, ndërsa te rrethrrotullimi në dalje të Prishtinës kanë ndodhur dy …

Read More »

I mbijetuari i aksidentit me katër viktima, zgjohet nga koma

I mbijetuari i aksidentit me katër viktima, zgjohet nga koma

Qëndrim Alidema, 17 vjeç, ishte në veturë bashkë me 4 viktimat tjera të cilët humbën jetën tragjikisht në një aksident në Prishtinë. Gjendja shëndetësore e Qëndrimit deri para disa minutave ka qenë kritike, kurse tashmë ai është ngritur nga koma. Lajmin e mirë e ka konfirmuar vëllau i Qëndrimit, përmes rrjeteve sociale. Qëndrimi kishte pësuar lëndime të rënda nga aksidenti …

Read More »

Ledri dhe Buta shtyjnë publikimin e këngës, për shkak të aksidentit tragjik në Prishtinë

Këngëtari i famshëm nga Prishtina, Ledri Vula ka shtyrë lansimin e këngës “Mbi Re”, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me Butën, si shenjë respekti për viktimat e aksidentit tragjik që ndodhi mbrëmë në Prishtinë, transmeton Koha.net. Këngëtari këtë e ka bërë të ditur nëpërmes rrjetit social, ku ka shkruar se do të shtyhet lansimi i këngës “Mbi Re”, …

Read More »