Tag Archives: aktualisht

Shqiptarja VIP që po jeton mes luksit në Katar

Shqiptarja VIP që po jeton mes luksit në Katar

Format e përkryera trupore dhe përkushtimi që ajo ka për t’u stërvitur çdo ditë është bërë frymëzim për shumë vajza të reja. Dorina Mema aktualisht ndodhet në Katar ku së fundmi ka postuar një foto duke na ka zbuluar diçka që nuk e dinim. Në një foto ku mban dorën e një personi, Dorina shkruan: “E kam një nënë në Katar. …

Read More »

Maqedoni, vritet me atentat kreu i komunës Bogovinë – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Vritet me arme zjarri kryetari i komunës se Bogovines ne Maqedoni, Hazbi Idrizi. I zgjedhuri vendor nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim është qëlluar ne nje lokal pas nje zënke per motive te dobëta nga një bashkëqytetar me inicialet Q.A. Sipas burimeve policore, te cituara nga mediat shqiptare ne Maqedoni, Idrizi është qëlluar me …

Read More »