Tag Archives: anashkaloje

Ekskluzive – Talat Xhaferi flet për Ora News: Ivanov burimi kryesor i dhunës në Maqedoni

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Talat Xhaferi, kryetari i ri i Parlamentit të Maqedonisë akuzon presidentin Maqedonas Gjorgje Ivanov se është burimi kryesor i situatës në Maqedoni, ku pasditen e djeshme protestues të dhunshëm uzurpuan Kuvendin për gati 3 orë dhe ushtruan dhunë ndaj gazetarëve dhe deputetëve “Ivanov është burimi kryesor i gjithë kësaj pasoje. Nga dita e djeshme …

Read More »