Tag Archives: armatosur

Vrasja e “Shqiponjës”, vrasësit morën dënime simbolike, mbeten dyshimet për Ali Ahmetin

Një person i ndjerë, dy të plagosur dhe një familje e trazuar përjetësisht ishte epilogu i përleshjes së armatosur që ndodhi dy vjet më parë në një lokal në Kumanovë. Aktivistë të BDI-së ishin mbledhur për t’u marrë vesh se kush do të jetë kryetar i degës së partisë në këtë qytet, por pasi ishin ndarë në dy taborre, njëri …

Read More »