Tag Archives: arrestohet

10 KURIOZITETE MË TE RRALLA NE BOTE

Të famshmit që janë binjakë | Arbe TV Like Dhe Subscribe Per Video Tjera. @Arbe TV 2017 . . . . . . pa rendesi Edona Llalloshi Lori (Live 2017) Mama’s Party 2017 – Kolë Oroshi Mani Adnan Kamberi & Agim Band Alban Mehmeti Adnan Daci Mama’s Party 2017 – Leotrim Zejnullahu Aziz Murati Gjyle Qollaku Ganja & Pro Band …

Read More »

Maqedoni, urdhërarreste për autorët e sulmit në parlament – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Arrestohet drejtori i drejtorisë per siguri dhe kundërzbulim ne Maqedoni, Mitvo Çavkov, i akuzuar si njeriu kryesor pas skenarit te sulmit dhe dhunës ne parlament ditën e enjte. Policia ka prangosur atë dhe tre persona te tjerë nga 15 urdherarrestet e lëshuara nga prokuroria per dhunën. Menjëherë pas ngjarjeve te se enjtes, policia ndaloi 8 …

Read More »