Tag Archives: arrestuar

Një e arrestuar në Prizren për braktisje të fëmijës

Një shtetase e Shqipërisë është arrestuar nga Policia e Kosovës nën dyshimin se e njëjta ka kryer keqtrajtim apo braktisje të fëmijës. Ngjarja ka ndodhur të martën rreth orës 13:30 në rrugën “Wesly Clark”, në Prizren. Sipas raportit të policisë janë identifikuar dy fëmijë-viktima, të cilët ishin duke kërkuar lëmoshë. Me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. /Telegrafi/ Foto: Ilustrim The post Një e arrestuar në Prizren për braktisje të fëmijës appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Një i arrestuar në Ferizaj, sulmoi gruan dhe vajzën

Një person është arrestuar të hënën në Ferizaj, pasi i njëjti kishte sulmuar fizikisht familjarët e tij (gruan dhe vajzën). Si pasojë e sulmit, siç thuhet në raportin policor, viktimat kanë pësuar lëndime trupore për çka dhe u është ofruar tretmani mjekësorë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/ The post Një i arrestuar në Ferizaj, sulmoi gruan dhe vajzën appeared first on ABC24.AL.

Read More »