Tag Archives: arrestuarve

Maqedoni, zyrtari i SHBA takon liderët shqiptarë – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Zv/ndihmës sekretari amerikan i shtetit Hojt Brajan Ji ka nisur vizitën e tij dy-ditore ne Shkup, duke u takuar fillimisht me përfaqësuesit e partive parlamentare shqiptare ne Maqedoni. Pas takimit me zyrtarin amerikan, kreu BDI-se, Ali ahmeti, deklaroi se ne një situate te tille, Maqedonisë i duhet me shume se kurrë stabiliteti politik dhe funksionimi …

Read More »