Tag Archives: artikull

Festivali i këngës çmend të rinjtë, skena te tilla në plazh cfar po ndodh kjo !?

Festivali i këngës çmend të rinjtë, skena erotike në plazh (gjë që nuk ndodh në Durrës)

Të rinj të çmendur, por jo vetëm, janë zhveshur lakuriq dhe janë argëtuar me njëri-tjetrin. E gjitha kjo, për t’i shpëtuar temperaturave të larta që kanë mbërthyer Evropën dhe vendin e tyre. Ditën e sotme u publikua një artikull që tregonte pushuesit polakë të pakënaqur në Shqipëri. Ata kishin mbetur të skandalizuar nga ajo që ofronte Durrësi. Epo me sa …

Read More »

Ja çfarë shkruajnë mediat serbe për ekstradimin e ‘Ballistit’ (Foto)

Auto Draft

Mediat serbe kanë raportuar për ekstradimin e mundshmes të Ismail Morinës – “Ballistit” nga Kroacia në Serbi Gazeta serbe “B92” i ka kushtuar sot një artikull lajmit për ekstradimin nga Kroacia në Serbi të Ismail Morinës, shqiptarit që ngriti dronin në Beograd. Media në fjalë raporton se Ministria e Drejtësisë i ka bërë me dije se “kërkesa për ekstradim mbërriti …

Read More »