Tag Archives: asnjehere

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu

Befason Ecna! Asnjëherë se keni parë kështu[/caption] Këngëtarja Enca Haxhia ka befasuar me paraqitjen e saj të fundit. E duke qenë se jemi mësuar ta shohim tek ekspozon në një masë të madhe pjesët e trupit ajo edhe na ka befasuar, shkruan lajmi.net Enca në një foto të publikuar në Instagram duket e thjeshtë dhe sportive me një marijuana në …

Read More »

Kosovarja e përjeton rëndë vdekjen e “Kemalit” në serialin “Kara Sevda” (FOTO)

Kosovarja e përjeton rëndë vdekjen e “Kemalit” në serialin “Kara Sevda” (FOTO)

Kara Sevda’ është kthyer në një nga serialet më të shikuara në vend. Ky serial është një dramë turke, ku dy personazhet kryesore Nihan dhe Kemal, nuk mund të bashkohen asnjëherë për shkak të shumë personave që nuk e duan bashkimin e dashurisë së tyre. Seriali është një nga më të shikuarit në Kosovë, ndërsa duket se fansat e tij …

Read More »

Opss.. Kosovari bie në radar në Zvicër, të gjithë mediat shkruajnë për të

Opss.. Kosovari bie në radar në Zvicër, të gjithë mediat shkruajnë për të

Sërish bie në kurthin e radarit një ngasës kosovar. I riu 21 vjeçar, siç shkruajnë media zvicerane polizeinewsticker.ch ka shënuar një rekord të palavdishëm për Kantonin St. Gallen. Ai ka vozitur makinën e tij 142 kilometra në orë, në Oberriet, në rrugën ku lejohej maksimalisht 50 kilometra në orë, trasn,eton albinfo.ch. Sipas policisë së këtij kantoni, asnjëherë deri tash nuk …

Read More »

Buxhaku: Kam një detyrë të dhënë nga Komandat Ali Ahmeti

Në një intervistë për Almakos, drejtori i Qendrës për menaxhim me Kriza, z.Buxhak, i cili më herët ka patur rolin e nënkryetarit të BDI – së, deputet dy herë, nënkryetar i parlamentit, ministër dhe ambasador në Francë dhe UNESCO. Ndërsa, sot udhëheq një institucion të rëndësishëm. Ai tregon se kjo detyrë ju dha nga partia e tij, respektivisht komandanti Ali …

Read More »

Shpërthimi në Velipojë, ISHTI: Depozita e gazit e paligjshme, e fshehur në rërë

Shpërthimi në Velipojë, ISHTI: Depozita e gazit e paligjshme, e fshehur në rërë

Inspektorati Teknik Shtetëror dhe Industrial reagoi në lidhje me shkaqet e rënies së zjarrit paraditen e sotme në një restorant në plazhin e Velipojës. ISHTI sqaron se pronari i resortit ka instaluar fshehurazi depozitën e gazit nën tokë, pa u pajisur me leje dhe për rrjedhojë edhe pa respektuar kushtet teknike të sigurisë. Kërkohet ndihma e Policisë së Shtetit, për …

Read More »