Tag Archives: atmosfere

Shokuese Linda Rei për pak puth…

Auto Draft

Linda Rei solli shumë atmosferë pas performancës së saj tek “Dance With Me” sonte, ku konkurroi vetëm, duke kërcyer me një balerin. Pas kërcimit, ajo tregoi se i fejuari i saj ndodhej në sallë, ngaqë nuk shikoheshin prej dy javësh. Më pas, me shumë humor, nisi një debat me Robert Aliajn, i cili edhe këtë vit është pjesë e jurisë. …

Read More »

Vella e Moter : Muzike shqiptare ne Egjipt !

Gusht 2012 . Per pushime ne nje vend te mrekullueshem : Egjipt – nje atmosfere e mrekullueshme dhe nje ide e çmendur : Te vendos dhe te kercej muzike shqiptare para te gjithe turisteve te huaj me motren time ( gje te cilen nuk e dinte as ajo deri ne momentin qe filloj kenga pasi nuk e dija nese do …

Read More »