Tag Archives: atraktive

Vajza e futbollistit të famshëm: Jam aq e bukur sa nuk kam nevojë për rroba! – (Foto)

Vajza e futbollistit të famshëm: Jam aq e bukur sa nuk kam nevojë për rroba! - (Foto)

Bianca Gascoigne, e cila është vajza e futbollistit të famshëm Paul Gascoigne, është mburrur në rrjetin social Instagram me stajlingun e saj, transmeton Zeri.info. Në të vërtetë, në fotot e postuara në Instagram, bionden atraktive mund ta shihni pa asnjë rrobë në trup, sepse thotë se thelbi është që mos të teprohet me veshje. “Kur Mike më bën stilin e …

Read More »

Kelly Brook, femra “perfekte” vjen me kalendarin e vitit 2018 (Foto)

Kelly Brook, femra “perfekte” vjen me kalendarin e vitit 2018 (Foto)

Modelja britanike, Kellly Brook ka prezantuar kalendarin e vitit 2018 dhe si rezultat ajo po përshkruhet si femër perfekte. @IAMKELLYBROOK I’ve gotten the Kelly Brook calendar every year since 2008. This will be my 10th anniversary. And it keeps getting better Është universiteti i Teksasit që e ka përshkruar atë si “femrën perfekte” për shkak të proporcionit të saj në …

Read More »

“Bubble”, klipi i ri nga Dhurata (VIDEO)

Dhurata Dora ka publikuar videoklipin e këngës “Bubble” që pritet të pëlqehet nga fansat e këngëtares. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë Alandy, ndërsa tekstin e ka shkruar këngëtarja së bashku me Gent Fatalin dhe Fifin. Dhurata duket shumë atraktive në klipin e saj të ri. Max Production e ka realizuar videon muzikore të kësaj kënge

Read More »