Tag Archives: bashkeshortja

Krasniqi ja fut boks Milaim Zekës pas meçit të boksit flet …

Milaim Zeka pas meçit të boksit

Krasniqi me boksa nga Milaim Zekës më pas meçit të boksit …Bashkëshortja e Zekës ka publikuar në Facebook disa fotografi të Zekës para pak momentesh.[/caption] Edlira Qefalija ka thënë se kjo është Vetëvendosje. “Bravo VETEVENDOSJE. Kjo është politika juaj, mënyra, metoda dhe rruga e zgjidhjes se çdo problemi, kundërshtie e mospajtimi.Grushta, shamje, zola, rrugaceri. Bravo ju qofte. Vec vazhdoni!. Ama …

Read More »

Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)

Ja reagimi i Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Foto)

Pasi mediat në Serbi kishin publikuar fotografinë e Arkanit ku ishte fotografuar te varri i vet, Ceca – ish bashkëshortja e tij, ka thënë për mediat serbe se është tronditur kur ka parë fotografinë Svetlana Raznatovic – Ceca, për lajmin se burri i saj Zeljko Raznatovic – Arkan është gjallë, ka thënë se është tronditur e gjithë familja kur e …

Read More »

Ju tradhëton gruaja? Ja si ta kuptoni skemën e saj

Ju tradhëton gruaja? Ja si ta kuptoni skemën e saj

Ju tradhëton gruaja? Ja si ta kuptoni skemën e saj … Çdo grua është unike kur është fjala për të treguar shenja ose sinjale që mund të tregojnë pakënaqësi në një martesë. Disa gra mund të duken të qeta ose të gëzuar, ndërsa të tjerat tregojnë shenja që janë të dëshpëruara. Nëse ju dyshoni që bashkëshortja juaja është e trishtuar, …

Read More »

Sinan Hoxha drejt Palma De Mallorka-s, me avion privat për në dasmën e miliarderit shqiptar

Sinan Hoxha drejt Palma De Mallorka-s, me avion privat për në dasmën e miliarderit shqiptar

Miliarderi shqiptar Bashkim Osmani dhe bashkëshortja e tij Sandra, këtë të shtunë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë me një dasmë super luksoze. Ajo është organizuar në rezidencën e tyre në Palma De Mallorca me të ftuar të shumtë nga e gjithë bota. Duke qenë se nusja është një gjermane dhe rrjedh nga një familje aristokrate gjermane për argëtimin …

Read More »

Akuzoi burrin e tezes se e përdhunoi, zbardhen dëshmitë

Auto Draft

Kanë dalë sot dëshmitë e para pas denoncimet të skandalit të ndodhur në Berat pak ditë më parë, ku një adoleshente akuzonte për përdhunim burrin e tezes. Kanë dalë sot dëshmitë e para pas denoncimet të skandalit të ndodhur në Berat pak ditë më parë, ku një adoleshente akuzonte për përdhunim burrin e tezes. 15 vjeçarja kishte shkuar në Berat …

Read More »

SKANDALOZE: Ballist Morina ekstradohet në Serbi. Dokumentet e gjykatës (FOTO)

Ismail “Ballist” Morina, i njohur për ngritjen e dronit në Beograd më nëntor të vitit 2015, vazhdon të jetë pas hekurave në Kroci, aty ku qëndron i ndaluar prej afro një muaji. Nga informacionet e fundit që disponon Opinion.al të siguruara nga gazetari Dritan Laci, Morina ka dalë tri ditë më parë në gjykatën e Shkallës së Parë të Dubrovnikut, …

Read More »

Filmi Shqiptar Drejt Fundit – Film Shqiptar i plote arrin mbi 3 miljon shikime

“Drejt Fundit”, filmi i parë shqiptar aksion! Gjithçka nga realizimi e deri te suksesi i jashtëzakonshëm (Foto/Video)

Një punë e palodhshme për rreth gati tri vite rreth këtij filmi, u konvertua në një sukses të jashtëzakonshëm, duke bërë që premiera e filmit të zgjojë interes shumë të madh tek publiku. Regjisor dhe skenarist, njëkohësisht dhe protagonist në këtë film është Drilon Hoxha, talenti i të cilit u spikat para disa viteve në një nga spektaklet e talenteve …

Read More »