Tag Archives: bombastike

Kjo s’është normal: Kim Kardashian, bombastike si gjithnjë

Ajo ditë më parë ka treguar se e pezullon dietën e saj të rreptë një herë në dhjetë ditë. Dhe, Kim Kardashian ka treguar se dieta e saj dhe plani i saj i ushtrimeve fizike po funksionojnë për të mjaft mirë. Seksbomba amerikane është shfaqur e veshur me rroba të ngushta në Kaliforni, të cilat ia nxirrnin në pah trupin marramendës. Ylli televiziv, 37-vjeçare, është dukur vërtet seksi rrugëve të Kalabasasit, duke tërhequr vëmendje me format e saj të jashtëzakonshme. The post Kjo s’është normal: Kim Kardashian, bombastike si gjithnjë appeared first on Lajmet e Fundit - FISHMEDIA.

Read More »