Tag Archives: britains

46 vjeçarja mahnit me pamjen në bikini

46 vjeçarja mahnit me pamjen në bikini

Ajo është e njohur për figurën e saj sensacionale. Dhe, 46 vjeçarja Amanda Holden me shumë krenari tregoi linjat tejet seksi trupore të martën, gjatë qëndrimit në Portugali, përcjell Bota sot. Gjyqtarja e Britain’s Got Talent mahniti me pamjen, e veshur në bikini ngjyrë kafeje./BS/

Read More »