Tag Archives: clasicos

Kjo mund të ju ketë ikur: Ja cfarë ‘ndodhi’ mes Ronaldos e Messit para El Clasicos (VIDEO)

Kjo mund të ju ketë ikur: Ja cfarë ‘ndodhi’ mes Ronaldos e Messit para El Clasicos (VIDEO)

Kjo mund të ju ketë ikur: Ja cfarë ‘ndodhi’ mes Ronaldos e Messit para El Clasicos (VIDEO) Mediat në Spanjë kanë publikuar pamjet e tunelit, para se të dyja skuadrat të zbarkonin në fushë për takimin e parë të Superkupës.Ronaldo e startoi nga banka rezervë këtë takim, kurse në pjesën e dytë shënoi një gol dhe më pas u largua …

Read More »