Tag Archives: cmend

Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese

Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese

Tejet seksi, Kim tregon format shpërthyese[/caption] Javën e kaluar ajo konfirmoi në Keeping Up With A Kardashians se zëvendësuesja e saj është shtatzënë dhe do të sjellë në jetë fëmijën e tretë të saj. Dhe disa ditë më vonë, Kim Kardashian mahniti me pamjen derisa doli për darkë në restorantin Toscana në Brentwood në Kaliforni, përcjell Bota sot. 36 vjeçarja …

Read More »