Tag Archives: dashurie

Lidhja e Mimoza Shkodrës has në vështirësi, nuk e do vjehrra?

Lidhja e Mimoza Shkodrës has në vështirësi, nuk e do vjehrra?

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, Seldi aktualisht po shijon një romancë dashurie me kolegen e tij, Mimoza Shkodra. Çifti i ri tashmë po dalin edhe publikisht, shkruan Indeksonline. Megjithatë, është nëna e Seldit, Monda Gjini ajo e cila favorizon ende ish- të dashurën e Seldit, Dafina Zekën. Madje, Monda dukshëm vërehet se ka raporte ende të mira me Dafinen, duke …

Read More »

Supermodelja shqiptare që po çmend Italinë (Foto)

Supermodelja shqiptare që po çmend Italinë (Foto)

Supermodelja e famshme shqiptare tashmë e njohur në mbarë botën, ka nisur pushimet në Romë, të Italisë, aty ku dhe ka postuar një fotot mjaft provokuese. Behet fjale per Angela Martinin. Ajo prej kohësh po jeton një histori të bukur dashurie me të dashurin e saj miliarder, ka menduar që disa ditë të ndalet edhe në Itali. Roma është destinacioni …

Read More »

Tentim vrasjeje mizore në Austri, maqedonasi në kërkim

Përpjekje për vrasje mizore ka ndodhur në Vjenë të Austrisë: Një grua 32-vjeçare është sulmuar me thikë dhe ka pësuar plagë të rënda të rrezikshme për jetë. Sulmuesi i dyshuar maqedonas (36), është në kërkim intensiv nga policia austriake. Sipas medieve austriake, i dyshuari e ka sulmuar gruan në fjalë qysh të dielën në Vjenë-Mariahilf me një gaz lotsjellës dhe …

Read More »