Tag Archives: dashurine

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Më 15 tetor, Labinot Gashi dhe e dashura e tij Qëndresa Bajrami, dashurinë e tyre disa vjeçare do ta kurorëzojnë me martesë. E sonte ( e diel ) e fejuara e tij e ka organizuar ndejën e fundit të beqarisë, kënagjeqin, shkruan lajmi.net Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një fotografie të publikuar në Instastroy.  

Read More »

Milenium 1 [film shqiptar]

Milenium Serial me pesë seri, me skenar të Besnik Bishës. Alzana, një studente që sapo kishte gjetur dashurinë e saj, vritet në mënyrë misterioze nga persona të panjohur, pranë konvikteve të qytetit Studenti në Tiranë. Ajo ishte e bija e një ish-sekretari partie, Petros që pas rënies së komunizmit, siguroi kapital përmes rrugëve kriminale për të ngritur një fabrikë të …

Read More »