Tag Archives: dashurise

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)

Shkurte Gashi e pranon, nuk është më beqare (FOTO)[/caption] Këngëtarja Shkurte Gashi ka pranuar publikisht se është në lidhje. Këtë ajo e ka bërë gjatë një paraqitje të saj në spektaklin Zhurma Show, e cila u shpërblye me çmimin “Best Folk”, për këngën “Do të mbijetojë”. Pasi mori çmimin Shkurta ka thënë se derisa vite me parë çmimet “ja ka …

Read More »

Bashkoni duart dhe mësoni se çfarë po ndodh me jetën tuaj

Bashkoni duart dhe mësoni se çfarë po ndodh me jetën tuaj

Duart e një personi mund të tregojnë diçka interesante rreth asaj se si është ai në dashuri. Ato nuk gënjejnë dhe japin informacion më të vërtetë sesa pronari i tyre. Lexuesit e dorës gjetën vijën e dashurisë dhe deshifruan opsionet e mundshme të karakterit. Vendosni pëllëmbët së bashku, zgjidheni llojin që keni dhe shikojeni për vete! Vijat janë në të …

Read More »

Ja çfarë simbolizojnë gurët e çmuar në unazën e fejesës

Ja çfarë simbolizojnë gurët e çmuar në unazën e fejesës

Nëse po mendoni t’i propozoni për martesë partneres suaj, kini kujdes në zgjedhjen e unazës që do t’i blini. Për ta mahnitur atë, përpiquni të përshtatni gurin e unazës me personalitetin e saj.·Diamanti në unazë është simboli i pastërtisë. Tregon shenjtërinë e marrëdhënies dhe rëndësinë që ajo ka në jetën e çiftit.·Rubini është një gur i mrekullueshëm oriental dhe është …

Read More »

Filmi Shqiptar Drejt Fundit – Film Shqiptar i plote arrin mbi 3 miljon shikime

“Drejt Fundit”, filmi i parë shqiptar aksion! Gjithçka nga realizimi e deri te suksesi i jashtëzakonshëm (Foto/Video)

Një punë e palodhshme për rreth gati tri vite rreth këtij filmi, u konvertua në një sukses të jashtëzakonshëm, duke bërë që premiera e filmit të zgjojë interes shumë të madh tek publiku. Regjisor dhe skenarist, njëkohësisht dhe protagonist në këtë film është Drilon Hoxha, talenti i të cilit u spikat para disa viteve në një nga spektaklet e talenteve …

Read More »