Tag Archives: dashuruar

Sabri Fejzullahu bën Nusen të qaj në një Dasëm, Ja reagimi saj! (Video)

Sabri Fejzullahu bën Nusen të qaj në një Dasëm, Ja reagimi saj! (Video)

Muaji qershor, korrik e gusht mund të konsiderohen si muajt e dasmave në Kosovë. Shumë të dashuruar në njërin prej këtyre muajve vendosin t’i japin fund beqarisë. Duke menduar çdo detaj, organizimi i dasmës, mysafirët, torta, ato familje përjetojnë gëzimin më të madh në atë ditë, pasi martojnë vajzën apo djalin. Klikoni ne linkun me poshtë dhe shikoni videon e …

Read More »

Tragjedi në Vojvodinë: E vret gruan për shkak të xhelozisë, fajtor Facebook-u

Një tragjedi familjare në Banatski Karlovac të Vojvodinës ndodh për shkak të xhelozisë. I tërbuar për shkak të korrespondencës së gruas së tij me një burrë nga Vjena, Ratko Jovanovic (52) e pret në fyt bashkëshorten Dragana (44) e më pas bën vetëvrasje. “Ratko dyshonte se Dragana e kishte njohur një mashkull tjetër derisa ishte në Austri, në punë të kohëpaskohshme dhe me …

Read More »