Tag Archives: dasmoret

A është ky dhëndri që vallëzimi i tij është më i “çmenduri” që keni parë? (Video)

Auto Draft

Sezona e verës karakterizohet me martesa të shumta e me dasma të ndryshme, duke filluar nga më të shtrenjtat që bëhen nëpër restauronte luksoze e deri tek ato që bëhen në kushte shtëpie, Një video që po qarkullon nëpër internet shihet një çift i sapo martuar, dasma është bërë në kushte shtëpie, ku e veçanta e kësaj videoje është vallëzimi …

Read More »

Ndodh edhe kjo, Shiko si kërcejn Dasmorët në murë! (Video)

Dasmorët ne Bushtran të Preshevës po ja hedhin vallës mbi muret e oborrit. Këta burra nën tingujt e tupanit po e shprehin harenë dhe gëzimin duke vallëzuar mbi mure. Tashmë ka filluar sezona e dasmave, ato po organizohet gjithandej dhe secila në mënyrë të veçantë..per te par videon kliko ne reklame..per me shume ndiqe videon me poshte…

Read More »