Tag Archives: dendesine

Tërë bota po e shijon këtë pamje: Kufiri mes Oqeanit Paqësor dhe Atlantik ju lë pa frymë (Video)

Auto Draft

Në vendin ku takohen ujërat e Oqeanit Paqësor dhe atij Atlantik, te kepi Horn, turistët kanë xhiruar një video mbresëlënëse nga një anije, ku kufiri në mes dy oqeaneve dukshëm vërehet, si në hartat gjeografike, duke lënë përshtypje se ujërat nuk përzihen. Një xhirim shumë atraktiv është bërë në pikën më jugore të Amerikës Jugore, e që është shfaqur edhe …

Read More »

Tragjedi në Maqedoni, rrufetë godasin Shkupin – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Një bilanc tragjik është shënuar nga shirat e rrëmbyeshëm, përmbytjet dhe rrufetë gjate natës në Shkup, me të paktën 20 viktima, 10 prej te cilëve shqiptare dhe 6 persona të zhdukur mes të cilëve dhe fëmijë. Numri i personave qe kane humbur jetën mund të jetë edhe më i madh. Raportime nga mediat lokale flasin …

Read More »