Tag Archives: deshirojne

Shkëndija paralajmëron lojë të mirë kundër ekipit lituanez

Shkëndija paralajmëron lojë të mirë kundër ekipit lituanez

Shkëndija sot e zhvillon ndeshjen e parë të xhiros së tretë të kualifikimeve të Liga Evropa si mysafirë në Lituani kundër ekipit Trakai. Ekipi tetovar me sukses i kaloi rivalët paraprak në këtë garë dhe dëshirojnë para së gjithash ta përsërisin lojën e mirë dhe njëherësh ta përsërisin rezultatin e sezonit të vitit të kaluar kur luajtën në xhiron e …

Read More »

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogramë, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë (Foto)

Njihuni me gruan që humbi 65 kilogramë, duke shmangur katër ushqime që shqiptarët i hanë çdo ditë (Foto)

Një grua e quajtur Casey Gemmell 37-vjeçe nga Australia, ka pranuar haptazi se një fotografi e ka detyruar atë të ndryshoi rrënjësisht e në veçanti mënyrën e të ushqyerit. Kur ajo pa për herë të parë një fotografi të cilën e kishte postuar një mikeshë e saj në Facebook, ku ajo shihet duke e dërguar të birin në ditëlindjen e …

Read More »

LSDM paralajmëron Gruevskin – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Ndërsa parlamenti i Maqedonisë vazhdon të jetë i bllokuar, lideri i LSDM, Zoran Zaev ka paralajmëruar se shumica do ta zgjedhë kryeparlamentarin e ri, qoftë edhe në një sallë tjetër nga ajo e seancave, apo edhe jashtë institucionit të kuvendit. Në një konferencë, ai deklaroi se VMRO-DPMNE nuk pranon të dorëzojë pushtetin, për t’iu shmangur …

Read More »