Tag Archives: dhimbjes

Filmi Shqiptar Drejt Fundit – Film Shqiptar i plote arrin mbi 3 miljon shikime

“Drejt Fundit”, filmi i parë shqiptar aksion! Gjithçka nga realizimi e deri te suksesi i jashtëzakonshëm (Foto/Video)

Një punë e palodhshme për rreth gati tri vite rreth këtij filmi, u konvertua në një sukses të jashtëzakonshëm, duke bërë që premiera e filmit të zgjojë interes shumë të madh tek publiku. Regjisor dhe skenarist, njëkohësisht dhe protagonist në këtë film është Drilon Hoxha, talenti i të cilit u spikat para disa viteve në një nga spektaklet e talenteve …

Read More »