Tag Archives: dorezohet

Maqedonia e zhytur në krizë – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Kur Maqedonia ndodhet ne udhëkryq, ne mesin e nje krize politike dhe institucionale, saktësisht tre muaj pas mbajtjes se zgjedhjeve pa qeveri, mediat ne vend njoftojnë se presidenti Ivanov do te zhvilloje nje vizite 10 ditore ne Australi, duke nisur nga data 24 mars deri ne 4 prill. Gjithnjë sipas mediave, kreu i shtetit nuk …

Read More »

Filmi Shqiptar Drejt Fundit – Film Shqiptar i plote arrin mbi 3 miljon shikime

“Drejt Fundit”, filmi i parë shqiptar aksion! Gjithçka nga realizimi e deri te suksesi i jashtëzakonshëm (Foto/Video)

Një punë e palodhshme për rreth gati tri vite rreth këtij filmi, u konvertua në një sukses të jashtëzakonshëm, duke bërë që premiera e filmit të zgjojë interes shumë të madh tek publiku. Regjisor dhe skenarist, njëkohësisht dhe protagonist në këtë film është Drilon Hoxha, talenti i të cilit u spikat para disa viteve në një nga spektaklet e talenteve …

Read More »